קבלן רשום – מה זה אומר?

מבנה יציב זה מבנה בטוח! אל תסתפקו באיש מקצוע בינוני!

קבלן רשום
תמונה: freepik

מה זה אומר קבלן רשום? ומדוע חשוב לברר לפני בנייה שיפוצים כי הקבלן שאתם מעסקים רשום בפנקס הקבלנים? אם אתם עומדים בפני שיפוץ בניין, דירה, בית פרטי או כל מבנה – חשוב שתדעו קצת יותר אודות המשמעות של קבלן רשום.

קבלן רשום – מה זה אומר?

כיום לא חסרים אנשי מקצוע העוסקים בתחומי הבנייה והשיפוצים אשר טוענים כי הם מקצוענים בתחומם, וכי הם יעניקו את השירות הטוב ביותר ללקוחות. עם זאת ולצד ההבטחות, לא חסרים סיפורים אודות שיפוצים שלא התבצעו כהלכה, עבודות ללא אחריות, תביעות, ושאר בעיות שהתגלו בעת שיפוץ או בנייה. לכן חשוב תמיד לבחור קבלן רשום בפנקס הקבלנים.

המשמעות של רישום בפנקס הקבלנים

בכל הנוגע לתחומי הבנייה והשיפוצים, ישנם לא מעט אנשי מקצוע העוסקים במתן שירותי בנייה, שיפוצים, החלפת תשתיות, עבודות איטום, קידוח, אינסטלציה חשמל ועוד. כל אנשי המקצוע, מבצעים עבודות במבנים שונים, בין אם במבני מגורים, מבני תעשייה ומבנים עסקיים.

כדי להבטיח כי אתם בוחרים את אנשי המקצוע הטובים מכל, יש לבחור רק כאלה שרשומים בפנקס הקבלנים, וזאת כדי לוודא כי תקבלו שירות טוב ויעיל.

פנקס הקבלנים הינו רישום שמתנהל על ידי משרד הבינוי והשיכון, אשר נועד לבחור אנשי מקצוע טובים ואיכותיים, כמו גם כאלה שיש להם את כלל ההכשרה המתאימה לעסוק בתחומם.

פנקס הקבלנים יכלול אנשי מקצוע המתמחים בתחום הספציפי ובשירות שהם מציעים, כמו גם אלה המצהירים ומוכיחים כי הם אנשי מקצוע הגונים וישרים. עוד חשוב לדעת כי בפנקס הקבלנים יהיו רשומים בעלי מקצוע שלא התקבלו נגדם תביעות ב 7 שנים האחרונות.

סיווגים שונים ברישום בפנקס הקבלנים:

קבלן רשום הינו כזה שרשום בפנקס הקבלנים, תוך שברישום ישנם מכוון רחב של בעלי מקצוע. בפנקס סיווגים שונים שהופכים את הקבלן לאדם מנוסה ושירותי.

כיום קבלנים יכולים להיות רשומים ביותר מסיווג אחד, בזמן שחברות בנייה המציעות קשת שירותים רחבה של שירותים – יכולות להירשם בפנקס הקבלנים.

בפנקס הקבלנים נכון לעכשיו רשומים יותר מעשרת אלפים בעלי מקצוע! תוך במי שרשום בפנקס יציג בדרך כלל כבר באתר האינטרנט שלו את הרישום.

לסיכום, קבלן רשום הינו כזה שקל יותר לבחור בו תוך שבחירת אנשי מקצוע רשומים: תבטיח ברוב המקרים עבודת שיפוצים ובנייה שיעשו במקצועיות, אחריות ובצורה הטובה ביותר.

אז מה היה לנו בכתבה:
סטטיקה הנדסה
סטטיקה הנדסה

בתהליך של בניית בית חדש ואפילו בפרויקט שיפוץ הנוגע בשלד המבנה, אתם חייבים מעורבות של מהנדס קונסטרוקטור, שעליו לא תוכלו לוותר
בשום פנים ואופן, על פי חוק. כדי שלא תצטרכו לקבל החלטות בתחום שאין לכם שום מושג
בו, עשינו את כל הבדיקות הנדרשות עבורכם וגם יש לנו המלצה חד משמעית עבורכם –
סטטיקה הנדסה קונסטרוקטור.

חברת סטטיקה הנדסה מספקת מזה שנים
ארוכות שירותים הנדסיים לענף הבניין ובמיוחד בתחום הקונסטרוקציות ושלד מבנים.
החברה מעסיקה שורה של מהנדסי בניין בעלי הסמכה של קונסטרוקטורים מורשים ומלווה
פרויקטים גדולים כקטנים בכל רחבי הארץ.

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!