תליית טלוויזיה

מבנה יציב זה מבנה בטוח! אל תסתפקו באיש מקצוע בינוני!

 

אם אתם רוכשים טלוויזיה חדשה ואתם מעוניינים לתלות אותה על מנת לנצל בצורה היעילה ביותר את החלל בחדר שבו הטלוויזיה אמורה להיות, בוודאי תופתעו לגלות כי כיום ניתן למצוא מגוון רחב של אפשרויות ועיצובים שונים למתקן עליו תולים טלוויזיה. המגוון הרחב בתחום כולל בין היתר אפשרות להסתרת החיווט מאחורי המסך, אפשרות להטות את הטלוויזיה בזוויות שונות ועוד. כמובן שחשוב מאוד לבחור את הזרוע המתאימה ביותר לצורך תליית הטלוויזיה בביתכם וכן, חשוב מאוד לבחור בבעל המקצוע המתאים עבור תליית הטלוויזיה.

כיצד בוחרים איש מקצוע עבור תליית הטלוויזיה?

אם אתם מעוניינים לתלות טלוויזיה בביתכם פנו לחברת המרכז לתליית טלויזיות, חשוב מאוד שתבחרו את איש המקצוע המתאים לצורך תליית הטלוויזיה. אם חשבתם שכדאי לכם לבצע את באופן עצמאי את תהליך תליית הטלוויזיה, חשוב שתדעו שמדובר על עבודה שחייבת להתבצע בצורה המקצועית, האיכותית, הבטוחה והמדויקת ביותר וזאת בכדי שהטלוויזיה לא תיפול באופן כלשהו בשל תלייה לא נכונה שלה. על כן, חשוב לבחור איש מקצוע בהתאם לכמה פרמטרים: ראשית כל, כדאי לבצע סקר מקיף בתחום. כדאי לבדוק מיהו בעל המקצוע הטוב ביותר שעובד כמה שיותר קרוב אליכם מבחינת המיקום שלו. כמובן שכדאי מאוד לבדוק גם את המחיר, לברר מולו האם יש לו יכולת להתקין את הטלוויזיה שלכם כאשר כדאי לתת לו כמה שיותר נתונים על הטלוויזיה לרבות הגודל שלה ועוד. חשוב מאוד להגיד לבעל המקצוע איזה סוג קיר יש לכם. כמו כן, חשוב מאוד לוודא שמדובר על איש מקצוע זמין שיגיע אליכם כמה שיותר מהר.

איזה מתקנים יש לתליית טלוויזיה?

ישנם שני מתקנים נפוצים מאוד עבור תליית טלוויזיה כיום: מתקן זרוע שהוא מתקן שהיה נפוץ בעבר כאשר הטלוויזיות היו גדולות וכבדות. מדובר על מתקן שאיננו מתאים לקיר גבס מפני שהוא לא מספיק חזק. מתקן נוסף הוא מתקן צמוד קיר שהוא מעין מוטות מתכת שבאמצעותן ניתן לתלות את הטלוויזיה על הקיר כך שלאחר ההתקנה לא יראו כלל את המתקן. מתקן תלייה צמוד קיר מתאים לכל סוגי הקירות לרבות קיר גבס.

יש לבחור את המתקן הרלוונטי לכם בהתאם לסוג הקיר וכן בהתאם לסוג הטלוויזיה שיש לכם. כמובן שפעולת ההתקנה חייבת להתבצע בצורה המקצועית ביותר ועל ידי אנשי מקצוע שיודעים כיצד לבצע את העבודה המדוברת. על אף שניתן למצוא כיום הוראות באינטרנט לתליית טלוויזיה באופן עצמאי, אם אין לכם ניסיון בתחום או מספיק ידע, לא כדאי  שתנסו לעשות זאת בצורה עצמאית מחשש שתסבו נזק לטלוויזיה או לקיר.

תליית טלוויזיה חייבת להתבצע בצורה מדויקת וזאת בכדי שתוכלו לצפות בטלוויזיה בצורה נוחה מהמקום שבו אתם רגילים לשבת לצורך צפייה בטלוויזיה ועל כן, גם המיקום של הטלוויזיה צריך להיקבע על ידי איש מקצוע שיודע כיצד לבצע את העבודה בצורה הטובה ביותר.

אז מה היה לנו בכתבה:
סטטיקה הנדסה
סטטיקה הנדסה

בתהליך של בניית בית חדש ואפילו בפרויקט שיפוץ הנוגע בשלד המבנה, אתם חייבים מעורבות של מהנדס קונסטרוקטור, שעליו לא תוכלו לוותר
בשום פנים ואופן, על פי חוק. כדי שלא תצטרכו לקבל החלטות בתחום שאין לכם שום מושג
בו, עשינו את כל הבדיקות הנדרשות עבורכם וגם יש לנו המלצה חד משמעית עבורכם –
סטטיקה הנדסה קונסטרוקטור.

חברת סטטיקה הנדסה מספקת מזה שנים
ארוכות שירותים הנדסיים לענף הבניין ובמיוחד בתחום הקונסטרוקציות ושלד מבנים.
החברה מעסיקה שורה של מהנדסי בניין בעלי הסמכה של קונסטרוקטורים מורשים ומלווה
פרויקטים גדולים כקטנים בכל רחבי הארץ.

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!