קונסטרוקטור מומלץ – איך בוחרים?

מבנה יציב זה מבנה בטוח! אל תסתפקו באיש מקצוע בינוני!

קונסטרוקטור מומלץ
תמונה: freepik

הקונסטרוקציה היא המרכיב החשוב ביותר בכל מבנה, המרכיב שקובע את יציבותו וחוזקו המבני של המבנה כולו. על הקונסטרוקציה אחראי מהנדס קונסטרוקטור, וכשאתם בוחרים את המהנדס המתאים, חשוב שתשקיעו במציאת קונסטרוקטור מומלץ עם רקורד של תכנון ופיקוח קונסטרוקציות בקנה המידה שלכם.

כיצד נכון לבחור קונסטרוקטור מומלץ לפרויקט בנייה?

קונסטרוקטור הוא איש מקצוע בעל תפקיד מרכזי וחשוב בכל פרויקט בנייה. בכל מרכיב של פרויקט בנייה, לרמת ביצוע העבודה ישנן השלכות, ובמקרים רבים רמה נמוכה של ביצוע לא ניתנת לתיקון לאחר שהמבנה כבר מוכן. דברים אלה נכונים במיוחד כאשר מדובר בשלד של המבנה, הקונסטרוקציה שמחזיקה אותו יחד ומעניקה לו את חוזקו המבני. בהתאם לכך, כאשר אתם בוחרים קונסטרוקטור, אתם רוצים להבטיח שאתם בוחרים את האיש הנכון, שיוכל להעניק לכם ראש שקט בכל הקשור לאיכות הקונסטרוקציה ולחוזקו המבני של המבנה.

קונסטרוקטור בעל ניסיון ומומלץ-בטוחה לפרויקט מצליח

אז מצד אחד, מאחר ולכם אין כל רקע מקצועי בתחום הבנייה, ואין לכם שום היכרות עם אנשי המקצוע הפעילים בו, אתם רוצים למצוא את הקונסטרוקטור המתאים לכם דרך איש מקצוע שאיתו אתם עובדים. כך למשל, אתם לבטח עובדים עם אדריכל שבונה עבורכם את תכנית הבנייה למבנה, ודרכו תוכלו למצוא את הקונסטרוקטור המתאים. מצד שני, אתם לא רוצים לסמוך על כל איש מקצוע שמביא לכם האדריכל, ובעיקר הקבלן, שכן לעיתים הם עשויים לבחור באיש מקצוע מסוים רק בגלל העלות הנמוכה שהוא גובה עבור שירותיו, ולא בזכות עבודתו המקצועית.

הדבר הנכון לעשות הוא להטיל על איש המקצוע שמנהל עבורכם את הפרויקט למצוא עבורו קונסטרוקטור מומלץ, ובהמשך לכך לבחון את הרקורד של אותו קונסטרוקטור בעצמכם. תוכלו לנסות לאתר חוות דעת מקצועיות והמלצות בקרב אנשי מקצוע בענף הבנייה, תוכלו לנהל שיחה עם איש המקצוע ובעיקר חשוב להיעזר באינטואיציה ולהתרשם מהאדם העומד מולכם, וכן לבדוק את הפרטים העובדתיים אודות ההסמכה שבידיו, הרישוי שהוא מחזיק ורקורד ההצלחות שלו עד כה.

קונסטרוקטור מומלץ בהתאמה לכל פרויקט

אחרי שאמרנו את זה, בכל פרויקט יש להתאים את הקונסטרוקטור לסוג הפרויקט שרוצים למשל למצוא נזילת מים אין צורך בקונסטרוקטור אלא בחברת איתור נזילות https://leaklocating.co.il תדמור טכנולוגיות מומחים בצילום ביוב ואיתור נזילות בגז

. אחת ההתמחויות שהחלו קונסטרוקטורים רבים לפתח היא ההתמחות בבנייה קלה. אם אתם בונים וילה עשויה בלוקים או בטון, אתם לחלוטין לא רוצים להזמין קונסטרוקטור מומלץ שההתמחות שלו היא בבנייה קלה. מצד שני, אם אתם בונים בית מפאנלים מבודדים על טהרת הבנייה הקלה, אתם בהחלט רוצים להבטיח שהקונסטרוקטור הנבחר מגיע מהתחום הזה, ויודע בדיוק כיצד לבנות קונסטרוקציה מספיק חזקה וחכמה בכדי להעניק לבית את החוזק המבני שלו, על אף שהוא מבוסס על שיטת בנייה קלה, שאינה נושאת את החוזק המבני הטבעי שמביאים איתם בטון או בלוקים.

ומה לגבי המחיר עבור קונסטרוקטור מומלץ?

מחיר השירות הוא אינו פרמטר בבחירת קונסטרוקטור מומלץ, כמובן שיש לבחון כל פרויקט לגופו אישור קונסטרוקטור לפרגולה שונה מקונסטרוקטור לחיזוק בניין במסגרת תמא 38  וזאת כמובן עד גבול מסויים. מצד אחד אתם לא רוצים לבחור באיש המקצוע הזול ביותר, שכן קרוב לוודאי יש לו סיבה טובה להציע את שירותיו במחיר הזול ביותר. מצד שני, איש המקצוע היקר ביותר הוא לאו דווקא איש המקצוע הטוב ביותר. ככלל, רמת המחירים בשוק היא אחידה למדי, ומרבית אנשי המקצוע יציעו לכם מחיר בטווח דומה. את הקונסטרוקטור שלכם אתם רוצים לבחור על פי רמת המקצועיות שלו ולא על פי המחיר שהוא דורש.

ללא ספק, הקונסטרוקציה עליה מבוסס הבית שלכם היא מרכיב קריטי באיכות החיים ובבטיחות שתחוו בביתכם בעשורים הבאים, וזאת סיבה מספיק טובה להשקיע כל מאמץ נדרש במציאת קונסטרוקטור מומלץ שיעשה לכם עבודה מקצועית במחיר סביר.

אז מה היה לנו בכתבה:
סטטיקה הנדסה
סטטיקה הנדסה

בתהליך של בניית בית חדש ואפילו בפרויקט שיפוץ הנוגע בשלד המבנה, אתם חייבים מעורבות של מהנדס קונסטרוקטור, שעליו לא תוכלו לוותר
בשום פנים ואופן, על פי חוק. כדי שלא תצטרכו לקבל החלטות בתחום שאין לכם שום מושג
בו, עשינו את כל הבדיקות הנדרשות עבורכם וגם יש לנו המלצה חד משמעית עבורכם –
סטטיקה הנדסה קונסטרוקטור.

חברת סטטיקה הנדסה מספקת מזה שנים
ארוכות שירותים הנדסיים לענף הבניין ובמיוחד בתחום הקונסטרוקציות ושלד מבנים.
החברה מעסיקה שורה של מהנדסי בניין בעלי הסמכה של קונסטרוקטורים מורשים ומלווה
פרויקטים גדולים כקטנים בכל רחבי הארץ.

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!