עיצוב בתים

מבנה יציב זה מבנה בטוח! אל תסתפקו באיש מקצוע בינוני!

 

בחיפוש אנשי מקצוע לפרויקט עיצוב פנים, אתם עשויים לגלות שישנם אנשי מקצוע המגדירים את עצמם כמומחים בתחומים שונים של עולם עיצוב הפנים ובכלל זה מומחים לעיצוב בתי יוקרה, עיצוב משרדים, עיצוב דירה וסלון וכן עיצוב בתים. השאלה היא האם ישנם הבדלים מהותיים בין אנשי המקצוע האלה ומיהו איש המקצוע שמתאים לפרויקט הספציפי שלכם. זאת השאלה, ואת התשובה תוכלו למצוא ממש כאן בשורות הבאות.

 

פרויקטים שונים, צרכים שונים

לכל פרויקט עיצוב פנים הדגשים שלו והמאפיינים שלו. ישנם בעלי בתים המבקשים לעצב בעיקר את סלון הבית ובמקביל מעוניינים ליצור איזשהו קו עיצובי בסיסי בחדרי הבית, כך שיתכתבו עם העיצוב החדש בסלון.במקרה כזה יוגדר הפרויקט כעיצוב דירה וסלון. לעומתם, בעלי בתים, בעיקר פרטיים אך לא רק, עשויים להתעניין בעיצוב כולל ומקיף של הבית כולו על כל חדריו ועל כל חלקיו. במקרה כזה, יוגדר הפרויקט בתור פרויקט עיצוב בתים, כלומר פרויקט שבא בגישה לבסס עיצוב מקיף וכולל לבית כולו.

 

האם נדרשת לכך התמחות מיוחדת?

התשובה היא לא. מעצב פנים שיודע להציע לכם מענה לפרויקט עיצוב בתים, יודע לבצע גם פרויקט עיצוב דירה וסלון או אפילו עיצוב מטבח או חדר שינה. יחד עם זאת, הבנה זו אמורה לסייע לכם לבצע את תהליך הבחירה של איש המקצוע בצורה יעילה ומדויקת יותר. הסיבה לכך היא כזאת: כאשר אתם בוחנים מספר מעצבי פנים מהם אתם רוצים לבחור את האחד המתאים לכם ביותר, עליכם לבחון את תיק העבודות שלו מהעיניים של הפרויקט אותו אתם רוצים לבצע אצלכם. כך למשל, אם אתם רוצים לעצב את הבית כולו על כל חדריו ואולי גם על מרחב החוץ שלו ולבסס קו עיצובי אחיד ומקיף לבית כולו, זה אומר שבבחינת תיקי העבודות של מעצבי הפנים השונים יהיה עליכם לבחון פרויקטים שלמים שלהם ולבדוק את האופן בו הם הצליחו לבסס קו עיצובי כזה, שגם מתאים לכם באופן אישי, בכל רחבי הבית. תיעוד של עבודת עיצוב מטבח או עיצוב סלון פשוט לא יכול להספיק לכם לצורך קבלת החלטה על פרויקט עיצוב בתים, שבו נדרש עיצוב מלא לבית כולו.

יחד עם זאת, אתם ממש לא אמורים לבטל מעצב פנים כלשהו בגלל שהוא אינו מגדיר את עצמו כמומחה ספציפית בתחום של עיצוב בתים. עצם העובדה שאותו מעצב מבצע עיצוב מלא לבתים שלמים וגם יודע להראות לכם פרויקטים דומים של עיצוב בתים שלמים, מעידה על כך שמעצב זה יכול להיות מעצב פוטנציאלי עבורכם. מן הצד השני, מעצב שכן מגדיר את עצמו כמומחה בעיצוב כולל לבתים, על אף שהוא לכאורה עונה לדרישות שלכם על הנייר, ייתכן שאינכם מתחברים אליו בפועל ובמקרה כזה, החיבור המקצועי והאישי הוא הקובע ולא ההגדרה על הנייר.

אז מה היה לנו בכתבה:
סטטיקה הנדסה
סטטיקה הנדסה

בתהליך של בניית בית חדש ואפילו בפרויקט שיפוץ הנוגע בשלד המבנה, אתם חייבים מעורבות של מהנדס קונסטרוקטור, שעליו לא תוכלו לוותר
בשום פנים ואופן, על פי חוק. כדי שלא תצטרכו לקבל החלטות בתחום שאין לכם שום מושג
בו, עשינו את כל הבדיקות הנדרשות עבורכם וגם יש לנו המלצה חד משמעית עבורכם –
סטטיקה הנדסה קונסטרוקטור.

חברת סטטיקה הנדסה מספקת מזה שנים
ארוכות שירותים הנדסיים לענף הבניין ובמיוחד בתחום הקונסטרוקציות ושלד מבנים.
החברה מעסיקה שורה של מהנדסי בניין בעלי הסמכה של קונסטרוקטורים מורשים ומלווה
פרויקטים גדולים כקטנים בכל רחבי הארץ.

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!